Mūsų veikla

Lietuvos skautų sąjunga – tai tradiciją vertinančius skautus vienijanti organizacija. Esame modernūs, nuolat ieškome inovacijų savo veiklai ir programoms, tačiau tuo pačiu ir tvirtai atstovaujame seniausios Lietuvos skautų organizacijos titulą – mūsų veiklos pagrindas yra šimtamečių skautiškų vertybių laikymasis. Bendradarbiaujame su visomis Lietuvos skautų organizacijomis , tačiau išsiskiriame dideliu dėmesiu kiekvienam mūsų organizacijos nariui ir besąlygiška orientacija į gerai parengtus skautus, patyrusius skautus ir vyresniuosius skautus .

Vadovaujamės garsiuoju skautų pošūkiu „Budėk“ -skautaudami išmokstame daug naudingų dalykų, dėl ko niekas negali pagauti mūsų nepasiruošusių padėti kitam žmogui arba sau. Savo gretas plečiame nuolat , tačiau atsakingai – siekiame tvirtai užtikrinti kokybišką skautavimą kiekvienam .

Mūsų gretose skautavimas vyksta visą gyvenimą – ir pradinukai, ir paaugliai, ir suaugę žmonės, ir jų tėvai Lietuvos skautų sąjungoje veikia, žaidžia, stovyklauja, būna atvirame ore ir mokosi skautiškų, gamtoje bei įprastame gyvenime praverčiančių dalykų.