Lietuvos skautų sąjunga

Siekiame išauklėti žmones, kurie pasaulį paliktų gražesnį ir tikime, kad viskas prasideda nuo mažų dalykų, tad išmokę būti pasitempę rikiuotėje, tokie liekame ir gyvenime.

Tapti skautu

Apie organizaciją

Lietuvos skautų sąjunga – tai tradiciją vertinančius skautus vienijanti organizacija . Esame modernūs, nuolat ieškome inovacijų savo veiklai ir programoms , tačiau tuo pačiu ir tvirtai atstovaujame seniausios Lietuvos skautų organizacijos titulą – mūsų veiklos pagrindas yra šimtamečių skautiškų vertybių laikymasis. Bendradarbiaujame su visomis Lietuvos skautų organizacijomis , tačiau išsiskiriame dideliu dėmesiu kiekvienam mūsų organizacijos nariui ir besąlygiška orientacija į gerai parengtus skautus, patyrusius skautus ir vyresniuosius skautus .

Vadovaujamės garsiuoju skautų pošūkiu „Budėk“ -skautaudami išmokstame daug naudingų dalykų, dėl ko niekas negali pagauti mūsų nepasiruošusių padėti kitam žmogui arba sau. Savo gretas plečiame nuolat , tačiau atsakingai – siekiame tvirtai užtikrinti kokybišką skautavimą kiekvienam .

Mūsų gretose skautavimas vyksta visą gyvenimą – ir pradinukai, ir paaugliai, ir suaugę žmonės, ir jų tėvai Lietuvos skautų sąjungoje veikia, žaidžia, stovyklauja, būna atvirame ore ir mokosi skautiškų, gamtoje bei įprastame gyvenime praverčiančių dalykų.

Tapti skautu

Mūsų vienetai